Olivia Garden Kartáč na barvení vlasů IBlend Color & Care Red

295 

Olivia Garden Kartáč na barvení vlasů IBlend Color & Care Red od známého předního výrobce Olivia Garden – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu. Olivia Garden Kartáč na barvení vlasů IBlend Color & Care Red na našich stránkách za 295 Kč.

Popis

Olivia Garden Kartáč na barvení vlasů IBlend Color & Care Red od skvělého a známého výrobce Olivia Garden , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Vybírejte z široké nabídky kvalitních produktů za bezva ceny.

Kartáč na vlasy IBlend Color & Care umožňuje jednoduché a rovnoměrné nanášení produktů a zároveň odstraňuje přebytečné množství péče na vlasy nebo barvy. Jeho dvojité štětiny snadno pronikají mezi vlasy do všech vrstev najednou a díky tomu napomáhají dosáhnout přirozených barevných výsledků. Je vhodný pro všechny typy vlasů a pro všechny techniky barvení, melírování, balayage či ombré nebo techniky rovnání vlasů.

 

Informace o produktu

  • Značka: Olivia Garden
  • EAN: 5414343014856
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Pomůcky”}}.  . . . . . . . . .
Olivia Garden Kartáč na barvení vlasů IBlend Color & Care Red
Olivia Garden Kartáč na barvení vlasů IBlend Color & Care Red
295