Olaplex Hloubkově čisticí šampon No.4C (Bond Maintenance Clarifying Shampoo) 1000 ml

1552 

Olaplex Hloubkově čisticí šampon No.4C (Bond Maintenance Clarifying Shampoo) 1000 ml od skvělého a známého výrobce Olaplex , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost. Olaplex Hloubkově čisticí šampon No.4C (Bond Maintenance Clarifying Shampoo) 1000 ml ve výhodné slevě 1552 Kč.

Katalogové číslo: 850018802710 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Olaplex Hloubkově čisticí šampon No.4C (Bond Maintenance Clarifying Shampoo) 1000 ml od skvělé a známé značky Olaplex je k sehnání u nás za skvělou cenu. Získejte tento produkt bezpečně online.

Hloubkově čisticí šampon využívající širokospektrální čistící systém, který odstraňuje nečistoty, které vlasy zatěžují a způsobují poškození, aniž by narušil jejich strukturu. Vyčištěné vlasy vypadají zdravěji a efektivněji vstřebají hloubkové ošetření pro obnovu a posílení vlasů. Pokročilý, širokospektrální čistící systém odstraňuje více než jen minerály z tvrdé vody, usazeniny a mastnotu. Vytahuje z vlasů širší škálu nečistot včetně těžkých kovů, chlóru a znečišťujících látek. Hloubkově čistí bez narušení struktury a zanechává vlasy na dotek jemné, nikoliv suché.

 

Informace o produktu

  • Značka: Olaplex
  • EAN: 850018802710
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”1000 ml”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy normální, vlasy poškozené”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Tekutý”}}.  . . . . . . . . .
Olaplex Hloubkově čisticí šampon No.4C (Bond Maintenance Clarifying Shampoo) 1000 ml
Olaplex Hloubkově čisticí šampon No.4C (Bond Maintenance Clarifying Shampoo) 1000 ml
1552