Ohanic Restore & Repair Nourishing Oil Serum 50ml – Olejové sérum

455 

Ohanic Restore & Repair Nourishing Oil Serum 50ml – Olejové sérum od společnosti s výborným jménem Ohanic je u nás za bezkonkurenční cenu. Nákupem tohoto produktu rozhodně ušetříte. Čas i peníze. Ohanic Restore & Repair Nourishing Oil Serum 50ml – Olejové sérum – nyní pořídíte od 455 Kč.

Katalogové číslo: 8422037024859 Kategorie: , Štítek:

Popis

Ohanic Restore & Repair Nourishing Oil Serum 50ml – Olejové sérum od známé značky Ohanic je k dostání za výborné peníze. Nakupujte chytře, výhodně a bezpečně online.

Vyživující olejové sérum na vlasy je dokonalým doplňkem pro opravu suchých, poškozených a lámavých vlasů. Obsahuje fůzi arganového, habešského a makadamiového oleje, což přináší výhody všech tří olejů do jediného produktu. Složení tohoto séra je 100% přírodního původu, což znamená, že neobsahuje žádné syntetické látky, které by mohly vlasy poškodit. Aktivní složky: Arganový olej – obsahuje regenerační a výživné látky, které pomáhají regenerovat vlasy a zlepšovat jejich elasticitu. Abyssinský olej – poskytuje vysokou úroveň hydratace a zanechává vlasy měkké, lesklé. Má v sobě tepelnou ochranu. Makadamiový olej – díky obsahu omega-7 mastných kyselin poskytuje vysokou úroveň hydratace a vyživuje vlasovou strukturu, zlepšuje lesk vlasů a jejich pružnost. Díky svému složení dodává vlasům potřebnou výživu, zvyšuje jejich lesk a zanechává je hebké a hladké. Tento produkt může být použit jako samostatný produkt nebo jako doplněk k jiným produktům na vlasy Použití: Sérum se snadno aplikuje do vlhkých nebo suchých vlasů a stačí nanést pouze několik kapek do délek až ke konečkům vlasů. OHANIC Profesionální přírodní kosmetika OHANIC pochází ze španělské Aragonie, což je věhlasná oblast ekologického zemědělství. Nachází se zde velké množství vinic, levandulových, olivových a rozmarýnových polí. OHANIC využívá svých vlastních ekologických surovin pro výrobu nejšetrnější profesionální kosmetiky s vysokým obsahem přírodních složek. Produkty jsou založeny na rostlinných extraktech, vždy bez sulfátů, silikonů, barviv, přidaných solí, pegů, naftových výrobků a lepků. Hlavní složkou je extrakt z vinné révy, který je extrémně bohatý na antioxidanty, flavonoidy a resveratrol. OHANIC se zrodil ze snahy přenést do profesionálního světa kadeřníků přírodní péči, udržitelnou jak pro zdraví vlasů, tak i pro zdraví naší planety.

 

Informace o produktu

  • Značka: Ohanic
  • EAN: 8422037024859
  • Další vlastnosti: Objem 50 ml. Typ vlasů Poškozený vlas.  . . . . . . . . .
Ohanic Restore & Repair Nourishing Oil Serum 50ml - Olejové sérum
Ohanic Restore & Repair Nourishing Oil Serum 50ml – Olejové sérum
455