Ohanic Restore & Hydrate Conditioner 250ml – Obnovující a hydratační kondicionér

375 

Ohanic Restore & Hydrate Conditioner 250ml – Obnovující a hydratační kondicionér od společnosti Ohanic lze u nás pořídit za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní produkty u nás online za opravdu nízké ceny. Ohanic Restore & Hydrate Conditioner 250ml – Obnovující a hydratační kondicionér výhodně za super cenu 375 Kč.

Katalogové číslo: 8422037024767 Kategorie: , Štítek:

Popis

Ohanic Restore & Hydrate Conditioner 250ml – Obnovující a hydratační kondicionér od našeho známého výrobce Ohanic jde u nás právě teď pořídit výhodně. Kvalita zahrnuje celkovou trvanlivost a spolehlivost tohoto výrobku.

Kondicionér na vlasy Restore & Hydrate je založený na přírodních extraktech, které pomáhají k hloubkové hydrataci vlasů, zejména suchých vlasů. Vlasy zanechává lesklé, hydratované a hebké. Složení obsahuje 98,24% přírodních složek. Aktivní složky: Výtažek z hroznů – hrozny jsou bohaté na antioxidanty a vitamíny, které pomáhají chránit vlasy před poškozením a podporovat zdravý růst vlasů. Výtažek z aloe vera – má výrazné hydratační a zvlhčující účinky na vlasy, obsahuje vitamíny A, C a E, které působí jako antioxidanty a chrání vlasy před poškozením volnými radikály. Obsahuje vitamíny B komplex, které zlepšují celkovou strukturu vlasů a zabraňují lámání. Kondicionér pomáhá hydratovat všechny typy vlasů a lze jej kombinovat s jakoukoli řadou produktů OHANIC. Použití: Vmasírujte do vlhkých, šamponem umytých vlasů, rozčesejte a opláchněte velkým množstvím vody. OHANIC Profesionální přírodní kosmetika OHANIC pochází ze španělské Aragonie, což je věhlasná oblast ekologického zemědělství. Nachází se zde velké množství vinic, levandulových, olivových a rozmarýnových polí. OHANIC využívá svých vlastních ekologických surovin pro výrobu nejšetrnější profesionální kosmetiky s vysokým obsahem přírodních složek. Produkty jsou založeny na rostlinných extraktech, vždy bez sulfátů, silikonů, barviv, přidaných solí, pegů, naftových výrobků a lepků. Hlavní složkou je extrakt z vinné révy, který je extrémně bohatý na antioxidanty, flavonoidy a resveratrol. OHANIC se zrodil ze snahy přenést do profesionálního světa kadeřníků přírodní péči, udržitelnou jak pro zdraví vlasů, tak i pro zdraví naší planety.

 

Informace o produktu

  • Značka: Ohanic
  • EAN: 8422037024767
  • Další vlastnosti: Objem 250 ml. Typ vlasů Suchý vlas.  . . . . . . . . .
Ohanic Restore & Hydrate Conditioner 250ml - Obnovující a hydratační kondicionér
Ohanic Restore & Hydrate Conditioner 250ml – Obnovující a hydratační kondicionér
375