Ohanic Curl Definition Cream 150ml – Krém pro definici vln

325 

Ohanic Curl Definition Cream 150ml – Krém pro definici vln od dodavatele se skvělou pověstí Ohanic . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Nakupujte bezpečně online. Ohanic Curl Definition Cream 150ml – Krém pro definici vln – nyní pořídíte za 325 Kč.

Katalogové číslo: 8422037024811 Kategorie: , Štítek:

Popis

Ohanic Curl Definition Cream 150ml – Krém pro definici vln od našeho předního výrobce Ohanic je k dispizici za skvělou cenu. Není důvod váhat, dokud je zboží skladem.

Krém pro definici vln a vlnitých vlasů založený na přírodních extraktech obsahuje 97,7% přírodních složek. Pomáhá definovat a tvarovat vlnité vlasy, dodává hydrataci, anižby vlasy zatěžoval. Aktivní složky: Výtažek z hroznů – hrozny jsou bohaté na antioxidanty a vitamíny, které pomáhají chránit vlasy před poškozením, dodávají lesk a podporují zdravý růst vlasů. Arganový olej – obsahuje vitamíny a minerály, které pomáhají hydratovat vlasy, zvyšuje lesk a regeneruje vlasy. Pomáhá proti krepatění a lámáním vlasů. Použití: Naneste na vlhké vlasy a vyfénujte. OHANIC Profesionální přírodní kosmetika OHANIC pochází ze španělské Aragonie, což je věhlasná oblast ekologického zemědělství. Nachází se zde velké množství vinic, levandulových, olivových a rozmarýnových polí. OHANIC využívá svých vlastních ekologických surovin pro výrobu nejšetrnější profesionální kosmetiky s vysokým obsahem přírodních složek. Produkty jsou založeny na rostlinných extraktech, vždy bez sulfátů, silikonů, barviv, přidaných solí, pegů, naftových výrobků a lepků. Hlavní složkou je extrakt z vinné révy, který je extrémně bohatý na antioxidanty, flavonoidy a resveratrol. OHANIC se zrodil ze snahy přenést do profesionálního světa kadeřníků přírodní péči, udržitelnou jak pro zdraví vlasů, tak i pro zdraví naší planety.

 

Informace o produktu

  • Značka: Ohanic
  • EAN: 8422037024811
  • Další vlastnosti: Objem 150 ml. Typ vlasů Vlnitý vlas.  . . . . . . . . .
Ohanic Curl Definition Cream 150ml - Krém pro definici vln
Ohanic Curl Definition Cream 150ml – Krém pro definici vln
325