NYCE Vyživující maska na vlasy Suncare (Nourishing Therapy) 200 ml

546 

NYCE Vyživující maska na vlasy Suncare (Nourishing Therapy) 200 ml od našeho předního výrobce NYCE je u nás k dostání za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za super ceny. NYCE Vyživující maska na vlasy Suncare (Nourishing Therapy) 200 ml v akci za cenu 546 Kč.

Katalogové číslo: 8052282530623 Kategorie: , Štítek:

Popis

NYCE Vyživující maska na vlasy Suncare (Nourishing Therapy) 200 ml od společnosti s úžasnou pověstí NYCE lze pořídit u nás za příznivou cenu. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny.

Vyživující a regenerační maska pečuje o vlasy po vystavení na slunci. Díky směsi bio bobulí Bio Berries Blend vlasy vyživuje a hydratuje, zanechává je plné, jemné a lesklé. Svěží aromatické tóny pro jedinečný smyslový zážitek.

 

Informace o produktu

  • Značka: NYCE
  • EAN: 8052282530623
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci, Regenerační, Vyživující, Pro lesk”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy normální”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Masky”}}.  . . . . . . . . .
NYCE Vyživující maska na vlasy Suncare (Nourishing Therapy) 200 ml
NYCE Vyživující maska na vlasy Suncare (Nourishing Therapy) 200 ml
546