NYCE Slaný texturizační sprej pro objem (Volume Sea-Water) 150 ml

660 

NYCE Slaný texturizační sprej pro objem (Volume Sea-Water) 150 ml od společnosti s předním postavením na trhu NYCE je k sehnání u nás za skvělou cenu. Máte rádi různé slevové akce? Pro stálé klienty máme výhodný věrnostní program. NYCE Slaný texturizační sprej pro objem (Volume Sea-Water) 150 ml aktuálně zrovna za 660 Kč.

Katalogové číslo: 8033829867563 Kategorie: , Štítek:

Popis

NYCE Slaný texturizační sprej pro objem (Volume Sea-Water) 150 ml od kvalitního výrobce NYCE je k sehnání u nás za skvělou cenu. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny.

Texturující voda ve spreji dodává celistvost a objem. Je ideální pro velký objem a nebo pro plážový look, chrání vlasy před znečištěním a je odolná proti vlhkosti.

 

Informace o produktu

  • Značka: NYCE
  • EAN: 8033829867563
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy jemné, vlasy normální”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro objem, Tvarující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Spreje, mlhy”}}.  . . . . . . . . .
NYCE Slaný texturizační sprej pro objem (Volume Sea-Water) 150 ml
NYCE Slaný texturizační sprej pro objem (Volume Sea-Water) 150 ml
660