Nuxe Multifunkční suchý olej na obličej, tělo a vlasy s květinovou vůní Huile Prodigieuse Florale (Multi-Purpose Dry Oil) 50 ml

325 

Nuxe Multifunkční suchý olej na obličej, tělo a vlasy s květinovou vůní Huile Prodigieuse Florale (Multi-Purpose Dry Oil) 50 ml od značky s dlouholetou tradicí Nuxe je právě nyní na našich stránkách v akci. Pořidťe si kvalitní produkty u nás online za opravdu nízké ceny. Nuxe Multifunkční suchý olej na obličej, tělo a vlasy s květinovou vůní Huile Prodigieuse Florale (Multi-Purpose Dry Oil) 50 ml – zboží máme ted u nás za 325 Kč.

Katalogové číslo: 3264680024382 Kategorie: , Štítek:

Popis

Nuxe Multifunkční suchý olej na obličej, tělo a vlasy s květinovou vůní Huile Prodigieuse Florale (Multi-Purpose Dry Oil) 50 ml od našeho známého výrobce Nuxe je momentálně ve výhodné akci. Nákupem online ušetříte čas i peníze – nakupte online.

Multifunkční olej se sladce květinovou vůní pro dokonalou výživu, obnovu a zjemnění obličeje, těla i vlasů.

 

Informace o produktu

  • Značka: Nuxe
  • EAN: 3264680024382
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní”},”typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální, pleť smíšená”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy normální”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci, Regenerační, Vyživující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Oleje”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Dermokosmetika, Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
Nuxe Multifunkční suchý olej na obličej
Nuxe Multifunkční suchý olej na obličej, tělo a vlasy s květinovou vůní Huile Prodigieuse Florale (Multi-Purpose Dry Oil) 50 ml
325