Novex My Curls Leave-in Conditioner Intense 500ml – Neoplachová péče pro kudrnaté vlasy

369 

Novex My Curls Leave-in Conditioner Intense 500ml – Neoplachová péče pro kudrnaté vlasy značky s tradicí a dobrou pověstí Novex je k dostání teď opravdu levně. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu. Novex My Curls Leave-in Conditioner Intense 500ml – Neoplachová péče pro kudrnaté vlasy – nakoupíte u nás nyní za 369 Kč.

Katalogové číslo: 876120002831 Kategorie: , Štítek:

Popis

Novex My Curls Leave-in Conditioner Intense 500ml – Neoplachová péče pro kudrnaté vlasy od skvělé a známé značky Novex je u nás za bezkonkurenční cenu. V eshopu pořídíte opravdu kvalitu za rozumné peníze.

Kondicionér pro křehký typ hustých vlasů intenzivně zvýrazňuje přírodní kudrlinky a vlny. Přípravek je speciálně vytvořený pro posílení vlasové struktury, podporu tvaru a tvorbu kadeří. Také obsahuje brusinkový extrakt dodávající oslnivý lesk. MY CURLS LINE Kudrnaté vlasy potřebují hodně výživy a hydratace. Tato řada speciálně navržena pro péči o vlnité a kudrnaté vlasy obsahuje olej arganový, kokosový, olivový, olej z bambuckého másla, Ojon, Monoi a Moringu. Tato speciální směs olejů dodává více hydratace a výživy, a tím podporuje elastický tvar kadeří, jejich vláčnost a vytváří silný anait-freeze efekt. Vlasům navrací přirozený lesk.

 

Informace o produktu

  • Značka: Novex
  • EAN: 876120002831
  • Další vlastnosti: Objem 500 ml. Typ vlasů Vlnitý vlas.  . . . . . . . . .
Novex My Curls Leave-in Conditioner Intense 500ml - Neoplachová péče pro kudrnaté vlasy
Novex My Curls Leave-in Conditioner Intense 500ml – Neoplachová péče pro kudrnaté vlasy
369