Novex Max Liquid Keratin 250ml – Tekutý keratin

237 

Novex Max Liquid Keratin 250ml – Tekutý keratin od této skvělé značky Novex je k dostání levně a pohodlně online. Nakupte si bezpečně a rychle online. Novex Max Liquid Keratin 250ml – Tekutý keratin výhodně za 237 Kč.

Katalogové číslo: 876120002848 Kategorie: , Štítek:

Popis

Novex Max Liquid Keratin 250ml – Tekutý keratin od výrobce s dobrým jménem Novex , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Pořidťe si nové a kvalitní zboží za super cenu.

Výhody produktu: pro všechny typy vlasů, vhodný i pro vlasy prodloužené zpevňuje vlasové vlákno rychlé vstřebávání okamžité výsledky PH 3,4 obsahuje 0% fromaldehydu Použití: naneste do celé délky vlasů a nechte působit 5 minut a neoplachujte. Vlasová kúra s “Brazilským keratinem” – vhodné pro vlasy barvené melírované a chemicky narušené 1. fáze: Pečlivě umyjte vlasy šamponem Novex Brazilian Keratin Shampoo a lehce vysušte.2. fáze: Naneste Novex Max Liquid Keratin do celé délky vlasů a nechte působit 5minut. Neoplachujte.3. fáze: Vmasírujte Novex Brazilian Keratin Deep Treatment Conditioner do jednotlivých pramenů a zakryjte vlasy aluminiovou folii. Nechte působit 15minut. Opláchněte a lehce vysušte. 4. fáze: Aplikujte Novex Brazilian Keratin Capilary Leave-in Treatment a neoplachujte. 5. fáze: Vlasy rozčešte a pro konečný efekt můžete zažehlit do celé délky vlasů. 6. fáze: Naneste malé množství Novex Absolut Keratin Tips Fixer na konečky suchých vlasů. Pro extrémně poškozené vlasy aplikujte následovně: 1. měsíc: jednou týdně 2. měsíc: jednou každých 14 dní 3. měsíc: jednou měsíčně Pro lehce poškozené vlasy: jednou měsíčně Pro každodenní použití: Novex Brazilian Keratin Shampoo – šampon Novex Brazilian Keratin Deep Treatment Conditioner – kondicionér Novex Brazilian Keratin Capilary Leave-in Treatment – neoplachový kondicionér Novex Absolut Keratin Tips Fixer – fluid na konečky

 

Informace o produktu

  • Značka: Novex
  • EAN: 876120002848
  • Další vlastnosti: Objem 250 ml. Typ vlasů Barvený vlas. Řada Novex Brazilian Keratin.  . . . . . . . . .
Novex Max Liquid Keratin 250ml - Tekutý keratin
Novex Max Liquid Keratin 250ml – Tekutý keratin
237