Novex Brazilian Keratin Deep Treatment Conditioner 1000ml – Maska s obsahem keratinu

390 

Novex Brazilian Keratin Deep Treatment Conditioner 1000ml – Maska s obsahem keratinu od skvělé a známé značky Novex je k sehnání u nás za skvělou cenu. Jsme internetový obchodní dům s rozsáhlou nabídkou zboží za skvělé ceny. Novex Brazilian Keratin Deep Treatment Conditioner 1000ml – Maska s obsahem keratinu za bezkonkureční cenu 390 Kč.

Katalogové číslo: 876120002633 Kategorie: , Štítek:

Popis

Novex Brazilian Keratin Deep Treatment Conditioner 1000ml – Maska s obsahem keratinu od skvělé značky Novex – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za super ceny.

Výhody produktu: posiluje a vyživuje strukturu vlasových vláken revitalizuje vlas a zajišťuje výrazný lesk vlasy jsou jemné a lesklé proteiny dodávají přirozený a zdravý vzhled Použití: vmasírujte do vlasů, zakryjte folií a nechte působit 5 minut a poté opláchněte a vysušte. Pro intenzivnější účinek a hlubší regeneraci nehcte působit 25 minut zakryté folií nebo 15 minut pod sušící helmou. Vlasová kúra s “Brazilským keratinem” – vhodné pro vlasy barvené melírované a chemicky narušené 1. fáze: Pečlivě umyjte vlasy šamponem Novex Brazilian Keratin Shampoo a lehce vysušte.2. fáze: Naneste Novex Max Liquid Keratin do celé délky vlasů a nechte působit 5minut. Neoplachujte.3. fáze: Vmasírujte Novex Brazilian Keratin Deep Treatment Conditioner do jednotlivých pramenů a zakryjte vlasy aluminiovou folii. Nechte působit 15minut. Opláchněte a lehce vysušte. 4. fáze: Aplikujte Novex Brazilian Keratin Capilary Leave-in Treatment a neoplachujte. 5. fáze: Vlasy rozčešte a pro konečný efekt můžete zažehlit do celé délky vlasů. 6. fáze: Naneste malé množství Novex Absolut Keratin Tips Fixer na konečky suchých vlasů. Pro extrémně poškozené vlasy aplikujte následovně: 1. měsíc: jednou týdně 2. měsíc: jednou každých 14 dní 3. měsíc: jednou měsíčně Pro lehce poškozené vlasy: jednou měsíčně Pro každodenní použití: Novex Brazilian Keratin Shampoo – šampon Novex Brazilian Keratin Deep Treatment Conditioner – kondicionér Novex Brazilian Keratin Capilary Leave-in Treatment – neoplachový kondicionér Novex Absolut Keratin Tips Fixer – fluid na konečky

 

Informace o produktu

  • Značka: Novex
  • EAN: 876120002633
  • Další vlastnosti: Objem 1000 ml. Typ vlasů Poškozený vlas. Řada Novex Brazilian Keratin.  . . . . . . . . .
Novex Brazilian Keratin Deep Treatment Conditioner 1000ml - Maska s obsahem keratinu
Novex Brazilian Keratin Deep Treatment Conditioner 1000ml – Maska s obsahem keratinu
390