Novex Bamboo Sprout Treatment Conditioner 400ml – Maska s obsahem bambusu

169 

Novex Bamboo Sprout Treatment Conditioner 400ml – Maska s obsahem bambusu od přední společnosti Novex je k dostátní teď u nás za super cenu. Nakupujte bezpečně online. Novex Bamboo Sprout Treatment Conditioner 400ml – Maska s obsahem bambusu za super cenu 169 Kč.

Katalogové číslo: 8761200009744 Kategorie: , Štítek:

Popis

Novex Bamboo Sprout Treatment Conditioner 400ml – Maska s obsahem bambusu od dodavatele s dlouholetou historií Novex je k dostání online za výhodnout cenu. V našem e-shopu pořídíte další zboží jako toto výhodně.

Tato vlasová regenerační maska obnovuje sílu a růst poškozených, slabých a polámaných vlasů. Tento produkt je obohacen o koncentrované aktivní látky bambusových výhonků a vitaminu E. Určen pro všechny typy vlasů. Intenzivně posiluje strukturu a podporuje růst vlasů s pH 3,5. Použití: do umytých vlasů vmasírujte požadované množství a nechte působit 10 minut a poté důkladně opláchněte a vysušte. Pro intenzivní účinek a hlubší regeneraci nechte působit 25 minut zakryté folií nebo 15minut pod sušící helmou a poté důkladně opláchněte a vysušte. BAMBOO SHOOT LINE Bambusové výhonky jsou známé po tisíciletí v orientální kultuře jako důkladná nutriční výživa obsahující aminokyseliny, minerály a vitamíny A, B a C. Důkladně hydratuje, vyživuje, změkčuje strukturu a vlasy přirozeně ochraňuje před vnějšími vlivy. Novex Bamboo je ideální pro vlasy, které potřebují rychlejší růst a větší pevnost. Speciálně vyvinut pro přirozené posílení vlasů a stimulaci kořínků vlasů pro intenzivnější růst.

 

Informace o produktu

  • Značka: Novex
  • EAN: 8761200009744
  • Další vlastnosti: Objem 400 ml. Typ vlasů Barvený vlas. Řada Novex Bamboo Sprout.  . . . . . . . . .
Novex Bamboo Sprout Treatment Conditioner 400ml - Maska s obsahem bambusu
Novex Bamboo Sprout Treatment Conditioner 400ml – Maska s obsahem bambusu
169