Novex Bamboo Sprout Tips Fixer 30ml – Fluid na konečky s obsahem bambusu

198 

Novex Bamboo Sprout Tips Fixer 30ml – Fluid na konečky s obsahem bambusu od této značky Novex je nyní k dostání výhodně za super cenu. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. Novex Bamboo Sprout Tips Fixer 30ml – Fluid na konečky s obsahem bambusu výhodně za cenu 198 Kč.

Katalogové číslo: 7896013547907 Kategorie: , Štítek:

Popis

Novex Bamboo Sprout Tips Fixer 30ml – Fluid na konečky s obsahem bambusu od známého dodavatele Novex lze pořídit u nás za skvělou cenu. Kupte si tento produkt u nás výhodně online.

Vyrobeno z čistého extraktu bambusových výhonků, který zaručuje sílu a vitalitu vlasům. Regeneruje konečky polámaných a suchých vlasů, které zůstávají měkké a hebké. Fluid je bohatý na bílkoviny, vitaminy, aminokyseliny a minerály. Hloubkově restrukturalizuje kapilární vlákno, odstraňuje třepení a krepatění. Je vhodný pro všechny typy vlasů. Použití: vmasírujte malé množství do konečků suchých vlasů, poté pročešte a nechte působit. Neoplachujte. BAMBOO SHOOT LINE Bambusové výhonky jsou známé po tisíciletí v orientální kultuře jako důkladná nutriční výživa obsahující aminokyseliny, minerály a vitamíny A, B a C. Důkladně hydratuje, vyživuje, změkčuje strukturu a vlasy přirozeně ochraňuje před vnějšími vlivy. Novex Bamboo je ideální pro vlasy, které potřebují rychlejší růst a větší pevnost. Speciálně vyvinut pro přirozené posílení vlasů a stimulaci kořínků vlasů pro intenzivnější růst.

 

Informace o produktu

  • Značka: Novex
  • EAN: 7896013547907
  • Další vlastnosti: Objem 30 ml. Typ vlasů Barvený vlas. Řada Novex Bamboo Sprout.  . . . . . . . . .
Novex Bamboo Sprout Tips Fixer 30ml - Fluid na konečky s obsahem bambusu
Novex Bamboo Sprout Tips Fixer 30ml – Fluid na konečky s obsahem bambusu
198