Novex Bamboo Sprout Conditioner 300ml – Kondicionér s obsahem bambusu

220 

Novex Bamboo Sprout Conditioner 300ml – Kondicionér s obsahem bambusu od tohoto předního výrobce Novex je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Váháte s výběrem? Pořiďte si zboží dokud je skladem. Novex Bamboo Sprout Conditioner 300ml – Kondicionér s obsahem bambusu výhodně za cenu 220 Kč.

Katalogové číslo: 7896013149156 Kategorie: , Štítek:

Popis

Novex Bamboo Sprout Conditioner 300ml – Kondicionér s obsahem bambusu od výrobce Novex . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online.

Tento kondicionér byl speciálně navržen tak, aby vlasy přirozeně hydratoval, léčil a zanechával vlasy vyživené a plné života. Je obohacen o vitamíny z bambusových výhonků, které dodávají vlasům pevnost a podporují růst. Vlasy jsou dobře živené zářící. Určeno pro všechny typy vlasů. Použití: aplikujte na šamponem umyté vlasy, nechte působit dvě minuty poté důkladně opláchněte. V případě potřeby tento postup opakujte. BAMBOO SHOOT LINE Bambusové výhonky jsou známé po tisíciletí v orientální kultuře jako důkladná nutriční výživa obsahující aminokyseliny, minerály a vitamíny A, B a C. Důkladně hydratuje, vyživuje, změkčuje strukturu a vlasy přirozeně ochraňuje před vnějšími vlivy. Novex Bamboo je ideální pro vlasy, které potřebují rychlejší růst a větší pevnost. Speciálně vyvinut pro přirozené posílení vlasů a stimulaci kořínků vlasů pro intenzivnější růst.

 

Informace o produktu

  • Značka: Novex
  • EAN: 7896013149156
  • Další vlastnosti: Objem 300 ml. Typ vlasů Barvený vlas. Řada Novex Bamboo Sprout.  . . . . . . . . .
Novex Bamboo Sprout Conditioner 300ml - Kondicionér s obsahem bambusu
Novex Bamboo Sprout Conditioner 300ml – Kondicionér s obsahem bambusu
220