Nook Nectar Color Kromatic Cream – Barevný krém

319 

Nook Nectar Color Kromatic Cream – Barevný krém od tohoto výrobce Nook . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny. Nook Nectar Color Kromatic Cream – Barevný krém na našich stránkách za 319 Kč.

Katalogové číslo: 5221 Kategorie: , Štítek:

Popis

Nook Nectar Color Kromatic Cream – Barevný krém od skvělé značky Nook – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Na našem e-shopu nakupte pohodlně a bezpečně online.

Barevný krém obnovuje a oživuje barvu přirozených i barvených vlasů, zároveň jim dodá lesk, zářivost, výživu a hydrataci. Použití: Krém naneste hřebenem na umyté, vlhké vlasy po celé jejich délce. Nechejte působit 3-5 minut pro oživení barvy, pro barevný efekt nechejte působit až 15 minut. Poté důkladně opláchněte. NOOK BY MAXIMA Společnost Maxima, založená v roce 2003 v italské Veroně, vzešla z desetiletých zkušeností jejích zakladatelů v oblasti výroby a distribuce profesionálních produktů péče o vlasy. Posláním společnosti je distribuovat vlasové produkty a ošetření prodejcům kosmetického průmyslu a špičkovým salonům po celém světě.

 

Informace o produktu

  • Značka: Nook
  • EAN: 5221
  • Další vlastnosti: Objem 250 ml.  . . . . . . . . .
Nook Nectar Color Kromatic Cream - Barevný krém
Nook Nectar Color Kromatic Cream – Barevný krém
319