Nivea Pečující šampon s mléčnými a hedvábnými proteiny na unavené vlasy bez lesku Hairmilk Shine (Care Shampoo) 250 ml

103 

Nivea Pečující šampon s mléčnými a hedvábnými proteiny na unavené vlasy bez lesku Hairmilk Shine (Care Shampoo) 250 ml od našeho známého výrobce Nivea lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Kupte si hezky z pohodlí domova bezpečně online. Nivea Pečující šampon s mléčnými a hedvábnými proteiny na unavené vlasy bez lesku Hairmilk Shine (Care Shampoo) 250 ml stojí u nás 103 Kč.

Katalogové číslo: 9005800302959 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Nivea Pečující šampon s mléčnými a hedvábnými proteiny na unavené vlasy bez lesku Hairmilk Shine (Care Shampoo) 250 ml od značky se skvělou pověstí Nivea , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Rychlý a bezpečný nákup u nás.

Jemný šampon s mléčnými a hedvábnými proteiny dodává krásu a lesk unaveným a suchým vlasům.

 

Informace o produktu

  • Značka: Nivea
  • EAN: 9005800302959
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”250 ml”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy normální, vlasy poškozené, vlasy suché, vlasy krepaté, silné”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Tekutý”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro lesk, Pro hydrataci, Regenerační, Pro roztřepené konečky”}}.  . . . . . . . . .
Nivea Pečující šampon s mléčnými a hedvábnými proteiny na unavené vlasy bez lesku Hairmilk Shine (Care Shampoo) 400 ml
Nivea Pečující šampon s mléčnými a hedvábnými proteiny na unavené vlasy bez lesku Hairmilk Shine (Care Shampoo) 250 ml
103