Nioxin Čisticí šampon pro jemné mírně řídnoucí přírodní vlasy System 1 (Shampoo Cleanser System 1) 300 ml

318 

Nioxin Čisticí šampon pro jemné mírně řídnoucí přírodní vlasy System 1 (Shampoo Cleanser System 1) 300 ml od výrobce s dlouholetou historií Nioxin je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Pořidťe si kvalitní produkt online a neřešte fronty v obchodě. Nioxin Čisticí šampon pro jemné mírně řídnoucí přírodní vlasy System 1 (Shampoo Cleanser System 1) 300 ml za výhodnou cenu 318 Kč.

Katalogové číslo: 8005610494418 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Nioxin Čisticí šampon pro jemné mírně řídnoucí přírodní vlasy System 1 (Shampoo Cleanser System 1) 300 ml od společnosti s výborným jménem Nioxin je u nás k dispozici opravdu výhodně. Nečekejte dlouho, zboží se u nás moc neohřeje.

Čistící šampon pro jemné mírně řídnoucí vlasy System 1 (Cleanser Fine Hair Normal To Thin Looking) čistí mazem ucpané folikuly, mastné kyseliny a zbavuje vlasovou pokožku přebytečných nečistot. Čistí a vlasy zároveň získávají silnější vzhled. Doporučujeme kombinovat s dalšími produkty z řady System 1 Nioxin .

 

Informace o produktu

  • Značka: Nioxin
  • EAN: 8005610494418
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”300 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy jemné, vlasy vypadávající”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Tekutý”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro lesk, Proti padání vlasů, Pro objem, Vyživující”}}.  . . . . . . . . .
Nioxin Čisticí šampon pro jemné mírně řídnoucí přírodní vlasy System 1 (Shampoo Cleanser System 1) 1000 ml
Nioxin Čisticí šampon pro jemné mírně řídnoucí přírodní vlasy System 1 (Shampoo Cleanser System 1) 300 ml
318