Nature Box Tuhý šampon na vlasy Argan Oil (Nourishment Shampoo Bar) 85 g

155 

Nature Box Tuhý šampon na vlasy Argan Oil (Nourishment Shampoo Bar) 85 g značky s tradicí a dobrou pověstí Nature Box . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Nakupujte kvalitní produkty online za dobré ceny. Nature Box Tuhý šampon na vlasy Argan Oil (Nourishment Shampoo Bar) 85 g stojí ted u nás 155 Kč.

Katalogové číslo: 90443718 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Nature Box Tuhý šampon na vlasy Argan Oil (Nourishment Shampoo Bar) 85 g od známého předního výrobce Nature Box je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Kvalita zahrnuje celkovou trvanlivost a spolehlivost tohoto výrobku.

Vyberte si tento tuhý šampon se za studena lisovaným arganovým olejem jako vašeho nového vyživujícího hrdinu. Veganské složení, bez parabenů, sulfátů a umělých barviv. Vyberte si toto tuhé mydlo a vyhněte se plastovému balení. Vyberte si z dalších produktů značky Nature Box

 

Informace o produktu

  • Značka: Nature Box
  • EAN: 90443718
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy normální, vlasy poškozené”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní, Eko, Vegan”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Tuhý/kompaktní”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro lesk, Pro hydrataci”}}.  . . . . . . . . .
Nature Box Tuhý šampon na vlasy Argan Oil (Nourishment Shampoo Bar) 85 g
Nature Box Tuhý šampon na vlasy Argan Oil (Nourishment Shampoo Bar) 85 g
155