Nature Box Šampon na vlasy Granátové jablko (Shampoo) 385 ml

147 

Nature Box Šampon na vlasy Granátové jablko (Shampoo) 385 ml od přední značky Nature Box je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Udělejte si radost nákupem online a neřešte fronty v obchodě. Nature Box Šampon na vlasy Granátové jablko (Shampoo) 385 ml levně za 147 Kč.

Katalogové číslo: 9000101229349 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Nature Box Šampon na vlasy Granátové jablko (Shampoo) 385 ml od tohoto výrobce Nature Box , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Udělejte si radost nákupem tohoto produktu u nás online.

Objevte krásu s šamponem na vlasy se 100 % za studena lisovaným olejem z granátového jablka. Efektivní ochrana pro dlouhotrvající a zářivou barvu. Granátové jablko obsahuje bohatou škálu vitamínů a antioxidantů. Pro dokonalý pocit použijte Nature Box kondicionér granátové jablko.

 

Informace o produktu

  • Značka: Nature Box
  • EAN: 9000101229349
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy barvené, vlasy normální”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní, Vegan”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Tekutý”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro lesk, Pro hydrataci, Regenerační, Dlouhotrvající”}}.  . . . . . . . . .
Nature Box Šampon na vlasy Granátové jablko (Shampoo) 385 ml
Nature Box Šampon na vlasy Granátové jablko (Shampoo) 385 ml
147