Natucain Revitalizační vlasová maska (Revitalizing Hair Mask) 200 ml

909 

Natucain Revitalizační vlasová maska (Revitalizing Hair Mask) 200 ml značky s tradicí a dobrou pověstí Natucain je k dostání výhodně. Nákupem tohoto výrobku rozhodně neprohloupíte. Natucain Revitalizační vlasová maska (Revitalizing Hair Mask) 200 ml aktuálně v akci od 909 Kč.

Katalogové číslo: 4063528062321 Kategorie: , Štítek:

Popis

Natucain Revitalizační vlasová maska (Revitalizing Hair Mask) 200 ml od výrobce s mnohaletou tradicí Natucain – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Pořiďte si tento produkt online a neřešte zbytečné fronty v obchodě.

Intenzivní vlasová maska s obsahem komplexu MKMS24 a kofeinu pro výživu a obnovu vlasů. Podporuje růst vlasů a pomáhá snižovat vypadávání vlasů. Má regenerační a posilující účinek na vlasové kořínky a vlasy.

 

Informace o produktu

  • Značka: Natucain
  • EAN: 4063528062321
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy normální, vlasy vypadávající”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní, Vegan”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro růst, Pro hydrataci, Regenerační, Proti padání vlasů, Vyživující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Masky”}}.  . . . . . . . . .
Natucain Revitalizační vlasová maska (Revitalizing Hair Mask) 200 ml
Natucain Revitalizační vlasová maska (Revitalizing Hair Mask) 200 ml
909