Naní Krém na vlasy s olivovým olejem (Soothing Hair Cream) 300 ml

111 

Naní Krém na vlasy s olivovým olejem (Soothing Hair Cream) 300 ml od skvělé a známé značky Naní . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Pořidťe si tento kvalitní produkt na našem e-shopu. Naní Krém na vlasy s olivovým olejem (Soothing Hair Cream) 300 ml cenově vychází na 111 Kč.

Katalogové číslo: 8034055538432 Kategorie: , Štítek:

Popis

Naní Krém na vlasy s olivovým olejem (Soothing Hair Cream) 300 ml od společnosti s dlouholetou tradicí Naní – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. Pořidťe si nové a kvalitní zboží za super cenu.

Krém obsahuje organický olivový olej, který dodává vlasům lesk a elasticitu. Organický olivový olej umožňuje tomuto krému vyživovat, zvlhčovat a chránit vlasová vlákna.

 

Informace o produktu

  • Značka: Naní
  • EAN: 8034055538432
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy normální”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Vegan”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro lesk, Pro hydrataci, Vyživující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Krémy”}}.  . . . . . . . . .
Naní Krém na vlasy s olivovým olejem (Soothing Hair Cream) 300 ml
Naní Krém na vlasy s olivovým olejem (Soothing Hair Cream) 300 ml
111