My Earthday Osvěžující šampon pro děti (Fresh Shampoo) 300 ml

487 

My Earthday Osvěžující šampon pro děti (Fresh Shampoo) 300 ml od výrobce s dlouholetou historií My Earthday lze u nás pořídit za skvělou cenu. Pořiďte si tento produkt online a neřešte zbytečné fronty v obchodě. My Earthday Osvěžující šampon pro děti (Fresh Shampoo) 300 ml – nyní nakoupíte za 487 Kč.

Katalogové číslo: 8809035144190 Kategorie: , , Štítek:

Popis

My Earthday Osvěžující šampon pro děti (Fresh Shampoo) 300 ml od této přední společnosti My Earthday je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za bezkonkurenční ceny.

Dětský osvěžující šampón MyEarthday Fresh Shampoo s lehce kyselým pH (6,5) je vhodný pro citlivou dětskou pokožku hlavy a první vlásky. Efektivně působí na dětskou seboreu, nedráždí pokožku a je vhodný i pro alergiky. Neobsahuje žádné chemické ani škodlivé ingredience, pouze organické přírodní složky, kterým můžete věřit. Produkt je vhodný pro děti od narození i jejich rodiče.

 

Informace o produktu

  • Značka: My Earthday
  • EAN: 8809035144190
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”chlapecké, dívčí”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Tekutý”}}.  . . . . . . . . .
My Earthday Osvěžující šampon pro děti (Fresh Shampoo) 300 ml
My Earthday Osvěžující šampon pro děti (Fresh Shampoo) 300 ml
487