Moroccanoil Tónující maska na vlasy Hibiscus (Color Depositing Mask) 30 ml

163 

Moroccanoil Tónující maska na vlasy Hibiscus (Color Depositing Mask) 30 ml od známé společnosti Moroccanoil je k dispizici za skvělou cenu. Získejte tento produkt bezpečně online. Moroccanoil Tónující maska na vlasy Hibiscus (Color Depositing Mask) 30 ml ve skvělé akci za 163 Kč.

Katalogové číslo: 7290113140677 Kategorie: , Štítek:

Popis

Moroccanoil Tónující maska na vlasy Hibiscus (Color Depositing Mask) 30 ml od výrobce se skvělou pověstí Moroccanoil , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za skvělé ceny.

Tónující maska na světlé vlasy poskytuje intenzivní barevné tóny a hloubkovou péči v jednom. Barva bez závazků s efektem postupného vymývání. Vhodné pro dočasnou změnu, zintenzivnění nebo rozjasnění matných, mdlých vlasů. Vlasy jsou jemné, hedvábně hladké a zdravě lesklé. Masky lze mezi sebou míchat a vytvářet tak jedinečné barevné kreace.

 

Informace o produktu

  • Značka: Moroccanoil
  • EAN: 7290113140677
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”30 ml”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy barvené, vlasy blonďaté, vlasy normální”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro lesk, Pro hydrataci”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Masky”}}.  . . . . . . . . .
Moroccanoil Tónující maska na vlasy Hibiscus (Color Depositing Mask) 30 ml
Moroccanoil Tónující maska na vlasy Hibiscus (Color Depositing Mask) 30 ml
163