Moroccanoil Tónující maska na vlasy Cocoa (Color Depositing Mask) 30 ml

163 

Moroccanoil Tónující maska na vlasy Cocoa (Color Depositing Mask) 30 ml od výrobce s mnohaletou tradicí Moroccanoil – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. Moroccanoil Tónující maska na vlasy Cocoa (Color Depositing Mask) 30 ml ve slevě pouze nyní za 163 Kč.

Katalogové číslo: 7290113140738 Kategorie: , Štítek:

Popis

Moroccanoil Tónující maska na vlasy Cocoa (Color Depositing Mask) 30 ml od dodavatele s dlouholetou historií Moroccanoil je k dostátní teď u nás za super cenu. V našem e-shopu nakoupíte kvalitní zboží.

Tónující maska na tmavé vlasy poskytuje intenzivní barevné tóny a hloubkovou péči v jednom. Barva bez závazků s efektem postupného vymývání. Vhodné pro dočasnou změnu, zintenzivnění nebo rozjasnění matných, mdlých vlasů. Vlasy jsou jemné, hedvábně hladké a zdravě lesklé. Masky lze mezi sebou míchat a vytvářet tak jedinečné barevné kreace.

 

Informace o produktu

  • Značka: Moroccanoil
  • EAN: 7290113140738
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”30 ml”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy barvené, vlasy normální, vlasy tmavé”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro lesk, Pro hydrataci”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Masky”}}.  . . . . . . . . .
Moroccanoil Tónující maska na vlasy Cocoa (Color Depositing Mask) 30 ml
Moroccanoil Tónující maska na vlasy Cocoa (Color Depositing Mask) 30 ml
163