Moroccanoil Tónující maska na vlasy Champagne (Color Depositing Mask) 30 ml

160 

Moroccanoil Tónující maska na vlasy Champagne (Color Depositing Mask) 30 ml od spolehlivé značky Moroccanoil – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Výhodná akce opravdu pro každého. Moroccanoil Tónující maska na vlasy Champagne (Color Depositing Mask) 30 ml v akci za 160 Kč.

Katalogové číslo: 7290113140608 Kategorie: , Štítek:

Popis

Moroccanoil Tónující maska na vlasy Champagne (Color Depositing Mask) 30 ml od výrobce s mnohaletou tradicí Moroccanoil lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za příznivé ceny.

Pro středně až velmi světlé vlasy. Tónující maska na vlasy poskytuje intenzivní barevné tóny a hloubkovou péči v jednom. Barva bez závazků s efektem postupného vymývání. Vhodné pro dočasnou změnu, zintenzivnění nebo rozjasnění matných, mdlých vlasů. Vlasy jsou jemné, hedvábně hladké a zdravě lesklé. Masky lze mezi sebou míchat a vytvářet tak jedinečné barevné kreace.

 

Informace o produktu

  • Značka: Moroccanoil
  • EAN: 7290113140608
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”30 ml”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy barvené, vlasy blonďaté, vlasy normální”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro lesk, Pro hydrataci”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Masky”}}.  . . . . . . . . .
Moroccanoil Tónující maska na vlasy Champagne (Color Depositing Mask) 30 ml
Moroccanoil Tónující maska na vlasy Champagne (Color Depositing Mask) 30 ml
160