Moroccanoil Tónující maska na vlasy Bordeaux (Color Depositing Mask) 30 ml

163 

Moroccanoil Tónující maska na vlasy Bordeaux (Color Depositing Mask) 30 ml od značky se skvělou pověstí Moroccanoil je nyní k dostání výhodně za super cenu. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost. Moroccanoil Tónující maska na vlasy Bordeaux (Color Depositing Mask) 30 ml nyní za 163 Kč.

Katalogové číslo: 7290113140752 Kategorie: , Štítek:

Popis

Moroccanoil Tónující maska na vlasy Bordeaux (Color Depositing Mask) 30 ml od přední společnosti Moroccanoil je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Nakupujte naše kvalitní zboží jednoduše a rychle online.

Tónující maska pro světle až tmavě hnědé vlasy poskytuje intenzivní barevné tóny a hloubkovou péči v jednom. Barva bez závazků s efektem postupného vymývání. Vhodné pro dočasnou změnu, zintenzivnění nebo rozjasnění matných, mdlých vlasů. Vlasy jsou jemné, hedvábně hladké a zdravě lesklé. Masky lze mezi sebou míchat a vytvářet tak jedinečné barevné kreace.

 

Informace o produktu

  • Značka: Moroccanoil
  • EAN: 7290113140752
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”30 ml”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy barvené, vlasy normální, vlasy tmavé”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro lesk, Pro hydrataci”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Masky”}}.  . . . . . . . . .
Moroccanoil Tónující maska na vlasy Bordeaux (Color Depositing Mask) 30 ml
Moroccanoil Tónující maska na vlasy Bordeaux (Color Depositing Mask) 30 ml
163