Moroccanoil Tónující maska na vlasy Aquamarine (Color Depositing Mask) 200 ml

654 

Moroccanoil Tónující maska na vlasy Aquamarine (Color Depositing Mask) 200 ml od značky se skvělou pověstí Moroccanoil je u nás za bezkonkurenční cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za super ceny. Moroccanoil Tónující maska na vlasy Aquamarine (Color Depositing Mask) 200 ml levně za 654 Kč.

Katalogové číslo: 7290113140707 Kategorie: , Štítek:

Popis

Moroccanoil Tónující maska na vlasy Aquamarine (Color Depositing Mask) 200 ml od společnosti s výborným jménem Moroccanoil . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Vybírejte z široké nabídky kvalitních produktů za bezva ceny.

Tónující maska na světlé vlasy poskytuje intenzivní barevné tóny a hloubkovou péči v jednom. Barva bez závazků s efektem postupného vymývání. Vhodné pro dočasnou změnu, zintenzivnění nebo rozjasnění matných, mdlých vlasů. Vlasy jsou jemné, hedvábně hladké a zdravě lesklé. Masky lze mezi sebou míchat a vytvářet tak jedinečné barevné kreace.

 

Informace o produktu

  • Značka: Moroccanoil
  • EAN: 7290113140707
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”200 ml”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy barvené, vlasy blonďaté, vlasy normální”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro lesk, Pro objem”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Masky”}}.  . . . . . . . . .
Moroccanoil Tónující maska na vlasy Aquamarine (Color Depositing Mask) 200 ml
Moroccanoil Tónující maska na vlasy Aquamarine (Color Depositing Mask) 200 ml
654