Moroccanoil Šampon neutralizující žluté tóny vlasů (Blonde Perfecting Purple Shampoo) 200 ml

472 

Moroccanoil Šampon neutralizující žluté tóny vlasů (Blonde Perfecting Purple Shampoo) 200 ml od výrobce s dlouholetou historií Moroccanoil . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Na našem e-shopu nakupte pohodlně a bezpečně online. Moroccanoil Šampon neutralizující žluté tóny vlasů (Blonde Perfecting Purple Shampoo) 200 ml v současnosti za 472 Kč.

Katalogové číslo: 7290113140035 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Moroccanoil Šampon neutralizující žluté tóny vlasů (Blonde Perfecting Purple Shampoo) 200 ml od známé společnosti Moroccanoil lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Udělejte si radost nákupem u nás online.

Šampon pro zesvětlené, blond a šedivé vlasy potlačuje nežádoucí žluté a oranžové tóny. Účinně vlasy myje, zanechává je na dotek hebké a na pohled lesklé. O bsahuje ArganID ™, který pomáhá opravit vlasy zevnitř ven. Je b ez síranů, fosfátů a parabenů.

 

Informace o produktu

  • Značka: Moroccanoil
  • EAN: 7290113140035
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”200 ml”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy barvené, vlasy blonďaté”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro lesk”}}.  . . . . . . . . .
Moroccanoil Šampon neutralizující žluté tóny vlasů (Blonde Perfecting Purple Shampoo) 1000 ml
Moroccanoil Šampon neutralizující žluté tóny vlasů (Blonde Perfecting Purple Shampoo) 200 ml
472