Moroccanoil Bezoplachový hydratační kondicionér Hydration (All In One Leave-In Conditioner) 160 ml

605 

Moroccanoil Bezoplachový hydratační kondicionér Hydration (All In One Leave-In Conditioner) 160 ml od výrobce s mnohaletou tradicí Moroccanoil je k dostání výhodně. Nakupte si na našem e-shopu za super ceny. Moroccanoil Bezoplachový hydratační kondicionér Hydration (All In One Leave-In Conditioner) 160 ml právě nyní za 605 Kč.

Katalogové číslo: 7290113142947 Kategorie: , Štítek:

Popis

Moroccanoil Bezoplachový hydratační kondicionér Hydration (All In One Leave-In Conditioner) 160 ml od předního výrobce Moroccanoil lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Nakupujte bezpečně a rychle online.

Hydratujte a chraňte vlasy s bezoplachovým kondicionérem All in One. Tento multifunkční sprej je vhodný pro všechny typy vlasů, chrání je před lámáním a tepelným poškozením a zároveň vlasy vyživuje a změkčuje až po dobu 72 hodin. Jeho lehká, mléčná receptura obsahuje arganový olej bohatý na antioxidanty, čisté aminokyseliny pro zvýšení síly a výživnou směs superpotravin.

 

Informace o produktu

  • Značka: Moroccanoil
  • EAN: 7290113142947
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”160 ml”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy normální, vlasy suché”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci, Pro snadné rozčesávání, Vyživující”}}.  . . . . . . . . .
Moroccanoil Bezoplachový hydratační kondicionér Hydration (All In One Leave-In Conditioner) 50 ml
Moroccanoil Bezoplachový hydratační kondicionér Hydration (All In One Leave-In Conditioner) 160 ml
605