Milva Chininová voda se ženšenem 100 ml

86 

Milva Chininová voda se ženšenem 100 ml od výrobce s dobrým jménem Milva je k dostání levně a pohodlně online. Nakupte toto zboží za super cenu u nás online. Milva Chininová voda se ženšenem 100 ml – nyní získáte od 86 Kč.

Katalogové číslo: 3800231670228 Kategorie: , Štítek:

Popis

Milva Chininová voda se ženšenem 100 ml od společnosti s předním postavením na trhu Milva , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Získejte kvalitní zboží online a ušetřete si čas i peníze.

Chininová voda se ženšenem – kombinace chininu a ženšenu je prospěšná v případě vypadávání vlasů během hektického období. Umí rychle zredukovat stresové a sezónní vypadávání vlasů . Výborně působí proti dlouhodobému vypadávání vlasů. Bojuje proti třepení konečků a lámání vlasů. Zlepšuje vlasovou strukturu. Doporučujeme tuto vodu využívat na začátku používání našich přípravků, mnohem výraznější způsobí kýžený efekt růstu vlasů, zpevnění a ozdraví. Po žádoucím efektu lze přejít na levnější alternativu (chininovou vodu).

 

Informace o produktu

  • Značka: Milva
  • EAN: 3800231670228
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy vypadávající”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro růst, Proti padání vlasů”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Vody, Roztoky”}}.  . . . . . . . . .
Milva Chininová voda se ženšenem 100 ml
Milva Chininová voda se ženšenem 100 ml
86