Milva Chininová voda s pumpičkou 200 ml

89 

Milva Chininová voda s pumpičkou 200 ml od společnosti s výborným jménem Milva lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí. Milva Chininová voda s pumpičkou 200 ml právě nyní za bezkonkurenční cenu 89 Kč.

Katalogové číslo: 3800231670341 Kategorie: , Štítek:

Popis

Milva Chininová voda s pumpičkou 200 ml od výrobce Milva je k získání právě teď u nás za super cenu. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás.

Chininová voda se rychle vstřebává do pokožky hlavy a zaručuje stimulaci krevního oběhu také dokáže zpevňovat vlasové folikuly a stimuluje růst vašich vlasů. Po použití vody se vám sníží ztráta vlasů. Chinin je vhodný používat dlouhodobě proti vypadávání vlasů a pro zpevnění vašich vlasů. Tato voda je ideální pro poškozené a zničené vlasy a také pro udržování vašich vlasů v kondici. Vodu doporučujeme na hlavně na mastné nepoddajné a vypadávající vlasy.

 

Informace o produktu

  • Značka: Milva
  • EAN: 3800231670341
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy vypadávající”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro růst, Proti padání vlasů”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Vody, Roztoky”}}.  . . . . . . . . .
Milva Chininová voda s pumpičkou 200 ml
Milva Chininová voda s pumpičkou 200 ml
89