Men Rock London Stylingová matující hlína High Hold (Matt Clay) 90 ml

225 

Men Rock London Stylingová matující hlína High Hold (Matt Clay) 90 ml od tohoto výrobce Men Rock London je momentálně za bezkonkurenční cenu. Našim cílem je vaše spokojenost. Men Rock London Stylingová matující hlína High Hold (Matt Clay) 90 ml za výhodnou cenu 225 Kč.

Katalogové číslo: 5060796560022 Kategorie: , Štítek:

Popis

Men Rock London Stylingová matující hlína High Hold (Matt Clay) 90 ml od tohoto skvělého výrobce Men Rock London , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Nové produkty každý den. Aktuální ceny a slevy.

Vyberte si matující hlínu pro celodenní fixaci. Navrženo pro hustší a plnější účesy, nabízí silné a trvalé držení s ležérním matným povrchem. Dodává tělo a texturu a zároveň vytváří tvar a udržuje jej po celý den. Ideální pro hustší, divočejší a rozčesanější vlasy. Obohacená o kakaové máslo a slunečnicový a mandlový olej pro výživu a úpravu vlasů.

 

Informace o produktu

  • Značka: Men Rock London
  • EAN: 5060796560022
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”90 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy normální”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Vyživující, Matující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Gumy, hlíny”}}.  . . . . . . . . .
Men Rock London Stylingová matující hlína High Hold (Matt Clay) 30 ml
Men Rock London Stylingová matující hlína High Hold (Matt Clay) 90 ml
225