Men Rock London Stylingová matující hlína High Hold (Matt Clay) 30 ml

160 

Men Rock London Stylingová matující hlína High Hold (Matt Clay) 30 ml od společnosti s předním postavením na trhu Men Rock London . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Našim cílem je vaše spokojenost. Men Rock London Stylingová matující hlína High Hold (Matt Clay) 30 ml ve výhodné ceně 160 Kč.

Katalogové číslo: 5060796560053 Kategorie: , Štítek:

Popis

Men Rock London Stylingová matující hlína High Hold (Matt Clay) 30 ml od této skvělé značky Men Rock London je k dostání teď u nás za skvělou cenu. V obchodě naleznete nejžádanější zboží špičkové kvality.

Vyberte si matující hlínu pro celodenní fixaci. Navrženo pro hustší a plnější účesy, nabízí silné a trvalé držení s ležérním matným povrchem. Dodává tělo a texturu a zároveň vytváří tvar a udržuje jej po celý den. Ideální pro hustší, divočejší a rozčesanější vlasy. Obohacená o kakaové máslo a slunečnicový a mandlový olej pro výživu a úpravu vlasů.

 

Informace o produktu

  • Značka: Men Rock London
  • EAN: 5060796560053
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”30 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy normální”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Vyživující, Matující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Gumy, hlíny”}}.  . . . . . . . . .
Men Rock London Stylingová matující hlína High Hold (Matt Clay) 30 ml
Men Rock London Stylingová matující hlína High Hold (Matt Clay) 30 ml
160