Mediket Šampon proti lupům a na seboreu Mediket Ictamo (Shampoo) 80 ml

434 

Mediket Šampon proti lupům a na seboreu Mediket Ictamo (Shampoo) 80 ml od známé společnosti Mediket – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. S nákupem tohoto produktu budete určitě spokojení. Mediket Šampon proti lupům a na seboreu Mediket Ictamo (Shampoo) 80 ml v akci za cenu 434 Kč.

Katalogové číslo: 7640114911361 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Mediket Šampon proti lupům a na seboreu Mediket Ictamo (Shampoo) 80 ml od skvělého výrobce Mediket . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny.

Šampon Mediket Ictamo účinně bojuje s mastnotou, lupy a seboreou. Reguluje tvorbu mazu a redukuje tím svědění pokožky hlavy, což souvisí s eliminací lupů. Pečující složení zajistí zklidněnou pokožku hlavy a důkladné umytí vlasů. Díky inovativnímu obalu vymáčknete šampon do poslední kapky.

 

Informace o produktu

  • Značka: Mediket
  • EAN: 7640114911361
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”80 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy mastné, vlasy poškozené”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro snížení mazu, Proti svědění, Proti lupům, Na seboreu”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Dermokosmetika”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Tekutý”}}.  . . . . . . . . .
Mediket Šampon proti lupům a na seboreu Mediket Ictamo (Shampoo) 80 ml
Mediket Šampon proti lupům a na seboreu Mediket Ictamo (Shampoo) 80 ml
434