Matuschka Styling Gel Strong 200ml – Gelové tužidlo v kelímku

190 

Matuschka Styling Gel Strong 200ml – Gelové tužidlo v kelímku od této přední společnosti Matuschka je k sehnání u nás za skvělou cenu. Nečekejte dlouho, zboží se u nás moc neohřeje. Matuschka Styling Gel Strong 200ml – Gelové tužidlo v kelímku levně za 190 Kč.

Katalogové číslo: 4005079002005 Kategorie: , Štítek:

Popis

Matuschka Styling Gel Strong 200ml – Gelové tužidlo v kelímku od této značky Matuschka je k dispizici za skvělou cenu. Skvělý produkt s garancí kvality.

Je vhodné pro normální, jemné a mastné vlasy. Použití: Přípravek důkladně rozetřeme v dlani a rovnoměrně naneseme na mokré, nebo suché vlasy. MATUSCHKA INTERNATIONAL S.R.O Působí na českém trhu vlasové kosmetiky již od roku 1992. Její historie sahá až do 70.let minulého století, kdy špičkový kadeřnický mistr Gerhard Matuschka otevřel v Praze známé vlasové studio.Své praktické znalosti pak přenesl v tehdejší SRN do receptur přípravků péče o vlasy, používaných nejen na profesionální úrovni, ale i pro domácí péči. Jeho produkty jsou známé odborné veřejnosti v Německu, České republice, Polsku, Rakousku a dalších zemích.Sortiment produktů značky MATUSCHKA INTERNATIONAL Top Hair nabízí šampony, vlasové kůry, ustalovače, kysličníky a další řadu výrobků k použití jak v kadeřnickém salónu, tak i pro domácí potřebu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Matuschka
  • EAN: 4005079002005
  • Další vlastnosti: Objem 200 ml. Styling Pro fixaci vlasu.  . . . . . . . . .
Matuschka Styling Gel Strong 200ml - Gelové tužidlo v kelímku
Matuschka Styling Gel Strong 200ml – Gelové tužidlo v kelímku
190