Matuschka Styling Gel Strong 100ml – Gelové tužidlo v kelímku

220 

Matuschka Styling Gel Strong 100ml – Gelové tužidlo v kelímku od skvělého výrobce Matuschka je k dostání výhodně. Neváhejte, zboží nemusí být brzy skladem. Matuschka Styling Gel Strong 100ml – Gelové tužidlo v kelímku v současnosti pořídíte za cenu 220 Kč.

Katalogové číslo: 4005079001008 Kategorie: , Štítek:

Popis

Matuschka Styling Gel Strong 100ml – Gelové tužidlo v kelímku od skvělé a známé značky Matuschka lze u nás pořídit za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní produkty u nás online za opravdu nízké ceny.

Gelové tužidlo silné, pro pevné tužení vlasů. Je vhodné pro všechny typy vlasů. Použití: Přípravek důkladně rozetřeme v dlani a rovnoměrně naneseme na mokré nebo suché vlasy. MATUSCHKA INTERNATIONAL S.R.O Působí na českém trhu vlasové kosmetiky již od roku 1992. Její historie sahá až do 70.let minulého století, kdy špičkový kadeřnický mistr Gerhard Matuschka otevřel v Praze známé vlasové studio.Své praktické znalosti pak přenesl v tehdejší SRN do receptur přípravků péče o vlasy, používaných nejen na profesionální úrovni, ale i pro domácí péči. Jeho produkty jsou známé odborné veřejnosti v Německu, České republice, Polsku, Rakousku a dalších zemích.Sortiment produktů značky MATUSCHKA INTERNATIONAL Top Hair nabízí šampony, vlasové kůry, ustalovače, kysličníky a další řadu výrobků k použití jak v kadeřnickém salónu, tak i pro domácí potřebu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Matuschka
  • EAN: 4005079001008
  • Další vlastnosti: Objem 100 ml. Styling Pro fixaci vlasu.  . . . . . . . . .
Matuschka Styling Gel Strong 100ml - Gelové tužidlo v kelímku
Matuschka Styling Gel Strong 100ml – Gelové tužidlo v kelímku
220