Matuschka Styling Gel Strong 1000ml – Gelové tužidlo v kelímku

590 

Matuschka Styling Gel Strong 1000ml – Gelové tužidlo v kelímku od dodavatele s dlouholetou historií Matuschka je k sehnání u nás za skvělou cenu. Nakupte si kvalitní produtky online a ušetřete tak váš čas. Matuschka Styling Gel Strong 1000ml – Gelové tužidlo v kelímku – nyní nakoupíte za 590 Kč.

Katalogové číslo: 4003776010002 Kategorie: , Štítek:

Popis

Matuschka Styling Gel Strong 1000ml – Gelové tužidlo v kelímku od tohoto výrobce Matuschka . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní produkt online a neřešte fronty v obchodě.

Gelové tužidlo silné, pro pevné tužení vlasů. Je vhodné pro všechny typy vlasů. Použití: Přípravek důkladně rozetřeme v dlani a rovnoměrně na neseme na mokré nebo suché vlasy. MATUSCHKA INTERNATIONAL S.R.O Působí na českém trhu vlasové kosmetiky již od roku 1992. Její historie sahá až do 70.let minulého století, kdy špičkový kadeřnický mistr Gerhard Matuschka otevřel v Praze známé vlasové studio.Své praktické znalosti pak přenesl v tehdejší SRN do receptur přípravků péče o vlasy, používaných nejen na profesionální úrovni, ale i pro domácí péči. Jeho produkty jsou známé odborné veřejnosti v Německu, České republice, Polsku, Rakousku a dalších zemích.Sortiment produktů značky MATUSCHKA INTERNATIONAL Top Hair nabízí šampony, vlasové kůry, ustalovače, kysličníky a další řadu výrobků k použití jak v kadeřnickém salónu, tak i pro domácí potřebu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Matuschka
  • EAN: 4003776010002
  • Další vlastnosti: Objem 1000 ml. Styling Pro fixaci vlasu.  . . . . . . . . .
Matuschka Styling Gel Strong 1000ml - Gelové tužidlo v kelímku
Matuschka Styling Gel Strong 1000ml – Gelové tužidlo v kelímku
590