Matuschka Locken Refresh 250ml – Oživovač vlasů vhodný na vlny

175 

Matuschka Locken Refresh 250ml – Oživovač vlasů vhodný na vlny od skvělého a známého výrobce Matuschka lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Vybírejte s rozmyslem, zboží nemusí být dlouho v akci. Matuschka Locken Refresh 250ml – Oživovač vlasů vhodný na vlny aktuálně výhodně za 175 Kč.

Katalogové číslo: 4003780002505 Kategorie: , Štítek:

Popis

Matuschka Locken Refresh 250ml – Oživovač vlasů vhodný na vlny od známé kvalitní značky Matuschka lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za skvělé ceny.

Toto osvěžení vlasů po trvalé dává vlasům novou pružnost. D-panthenol a výtažky z břízy dodávají vlasům vlhkost. Vlasy jsou po použití pružné, hebké a lesklé. Použití: Nastříkejte do mokrých nebo suchých a nechte volně uschnout. MATUSCHKA INTERNATIONAL S.R.O Působí na českém trhu vlasové kosmetiky již od roku 1992. Její historie sahá až do 70.let minulého století, kdy špičkový kadeřnický mistr Gerhard Matuschka otevřel v Praze známé vlasové studio. Své praktické znalosti pak přenesl v tehdejší SRN do receptur přípravků péče o vlasy, používaných nejen na profesionální úrovni, ale i pro domácí péči. Jeho produkty jsou známé odborné veřejnosti v Německu, České republice, Polsku, Rakousku a dalších zemích. Sortiment produktů značky MATUSCHKA INTERNATIONAL Top Hair nabízí šampony, vlasové kůry, ustalovače, kysličníky a další řadu výrobků k použití jak v kadeřnickém salónu, tak i pro domácí potřebu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Matuschka
  • EAN: 4003780002505
  • Další vlastnosti: Objem 250 ml. Typ vlasů Vlnitý vlas.  . . . . . . . . .
Matuschka Locken Refresh 250ml - Oživovač vlasů vhodný na vlny
Matuschka Locken Refresh 250ml – Oživovač vlasů vhodný na vlny
175