Matuschka Hairspray Elastish 1000ml – Lak na vlasy elastický

750 

Matuschka Hairspray Elastish 1000ml – Lak na vlasy elastický od známé společnosti Matuschka je momentálně za bezkonkurenční cenu. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců. Matuschka Hairspray Elastish 1000ml – Lak na vlasy elastický levně za 750 Kč.

Katalogové číslo: 4003778010000 Kategorie: , Štítek:

Popis

Matuschka Hairspray Elastish 1000ml – Lak na vlasy elastický od dodavatele se skvělou pověstí Matuschka je právě nyní na našich stránkách v akci. Vyberte si z široké škály produktů a nakupte u nás online.

Lak na vlasy je určen ke konečné úpravě vlasů, výborně drží tvar účesu, dobře se vymývá, a příjemně voní.Je dodáván v mechanickém rozprašovači s možností doplňování obsahu. Použití: Nastříkejte na hotový účes. MATUSCHKA INTERNATIONAL S.R.O Působí na českém trhu vlasové kosmetiky již od roku 1992. Její historie sahá až do 70.let minulého století, kdy špičkový kadeřnický mistr Gerhard Matuschka otevřel v Praze známé vlasové studio.Své praktické znalosti pak přenesl v tehdejší SRN do receptur přípravků péče o vlasy, používaných nejen na profesionální úrovni, ale i pro domácí péči. Jeho produkty jsou známé odborné veřejnosti v Německu, České republice, Polsku, Rakousku a dalších zemích.Sortiment produktů značky MATUSCHKA INTERNATIONAL Top Hair nabízí šampony, vlasové kůry, ustalovače, kysličníky a další řadu výrobků k použití jak v kadeřnickém salónu, tak i pro domácí potřebu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Matuschka
  • EAN: 4003778010000
  • Další vlastnosti: Objem 1000 ml. Styling Pro fixaci vlasu.  . . . . . . . . .
Matuschka Hairspray Elastish 1000ml - Lak na vlasy elastický
Matuschka Hairspray Elastish 1000ml – Lak na vlasy elastický
750