Matuschka Hair Wachs Kokos 100ml – Pevný vosk v kelímku

220 

Matuschka Hair Wachs Kokos 100ml – Pevný vosk v kelímku od skvělé a známé značky Matuschka je momentálně ve výhodné akci. Pořidťe si kvalitní produkty u nás online za opravdu nízké ceny. Matuschka Hair Wachs Kokos 100ml – Pevný vosk v kelímku právě nyní za skvělou cenu 220 Kč.

Katalogové číslo: 4004303001005 Kategorie: , Štítek:

Popis

Matuschka Hair Wachs Kokos 100ml – Pevný vosk v kelímku od předního výrobce Matuschka je k dispizici za skvělou cenu. Váháte s výběrem? Pořiďte si zboží dokud je skladem.

Vynikající přípravek k modelování a tvarování účesu s kokosovou vůní je vhodný na suché a přirozeně zvlněné vlasy k vytvoření tzv. mokrého efektu. Použití: Potřebné množství vetřete do vlhkých, nebo suchých vlasů a vytvarujte. MATUSCHKA INTERNATIONAL S.R.O Působí na českém trhu vlasové kosmetiky již od roku 1992. Její historie sahá až do 70.let minulého století, kdy špičkový kadeřnický mistr Gerhard Matuschka otevřel v Praze známé vlasové studio.Své praktické znalosti pak přenesl v tehdejší SRN do receptur přípravků péče o vlasy, používaných nejen na profesionální úrovni, ale i pro domácí péči. Jeho produkty jsou známé odborné veřejnosti v Německu, České republice, Polsku, Rakousku a dalších zemích.Sortiment produktů značky MATUSCHKA INTERNATIONAL Top Hair nabízí šampony, vlasové kůry, ustalovače, kysličníky a další řadu výrobků k použití jak v kadeřnickém salónu, tak i pro domácí potřebu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Matuschka
  • EAN: 4004303001005
  • Další vlastnosti: Objem 100 ml. Styling Pro fixaci vlasu.  . . . . . . . . .
Matuschka Hair Wachs Kokos 100ml - Pevný vosk v kelímku
Matuschka Hair Wachs Kokos 100ml – Pevný vosk v kelímku
220