Matuschka Haarlack Strong 250ml – Lak na vlasy zvláště silný

280 

Matuschka Haarlack Strong 250ml – Lak na vlasy zvláště silný od našeho výrobce Matuschka je momentálně ve výhodné akci. Už dále nemusíte hledat, zboží je opravdu kvalitní a za dobrou cenu. Matuschka Haarlack Strong 250ml – Lak na vlasy zvláště silný – nyní pořídíte za 280 Kč.

Katalogové číslo: 4005090002503 Kategorie: , Štítek:

Popis

Matuschka Haarlack Strong 250ml – Lak na vlasy zvláště silný od přední značky Matuschka , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Vybrali jsme pro vás top kvalitu za bezva cenu.

Lak na vlasy zvláště silný – extra strong, Vám zaručí skutečně pevný a kreativní účes. Dodá Vašim vlasům objem a lesk. Použití: Nastříkejte na hotový účes. MATUSCHKA INTERNATIONAL S.R.O Působí na českém trhu vlasové kosmetiky již od roku 1992. Její historie sahá až do 70.let minulého století, kdy špičkový kadeřnický mistr Gerhard Matuschka otevřel v Praze známé vlasové studio.Své praktické znalosti pak přenesl v tehdejší SRN do receptur přípravků péče o vlasy, používaných nejen na profesionální úrovni, ale i pro domácí péči. Jeho produkty jsou známé odborné veřejnosti v Německu, České republice, Polsku, Rakousku a dalších zemích.Sortiment produktů značky MATUSCHKA INTERNATIONAL Top Hair nabízí šampony, vlasové kůry, ustalovače, kysličníky a další řadu výrobků k použití jak v kadeřnickém salónu, tak i pro domácí potřebu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Matuschka
  • EAN: 4005090002503
  • Další vlastnosti: Objem 250 ml. Styling Pro fixaci vlasu.  . . . . . . . . .
Matuschka Haarlack Strong 250ml - Lak na vlasy zvláště silný
Matuschka Haarlack Strong 250ml – Lak na vlasy zvláště silný
280