Matuschka Form Festiger 250ml – Tekuté tvarovací tužidlo

290 

Matuschka Form Festiger 250ml – Tekuté tvarovací tužidlo od této značky Matuschka lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny. Matuschka Form Festiger 250ml – Tekuté tvarovací tužidlo aktuálně výhodně za 290 Kč.

Katalogové číslo: 4003779002509 Kategorie: , Štítek:

Popis

Matuschka Form Festiger 250ml – Tekuté tvarovací tužidlo od skvělého výrobce Matuschka , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za bezkonkurenční ceny.

Je vhodné pro všechny typy vlasů kromě vlasů mastných. Použití: Nastříkáme rovnoměrně na mokré,umyté vlasy a upravíme běžným způsobem MATUSCHKA INTERNATIONAL S.R.O Působí na českém trhu vlasové kosmetiky již od roku 1992. Její historie sahá až do 70.let minulého století, kdy špičkový kadeřnický mistr Gerhard Matuschka otevřel v Praze známé vlasové studio.Své praktické znalosti pak přenesl v tehdejší SRN do receptur přípravků péče o vlasy, používaných nejen na profesionální úrovni, ale i pro domácí péči. Jeho produkty jsou známé odborné veřejnosti v Německu, České republice, Polsku, Rakousku a dalších zemích.Sortiment produktů značky MATUSCHKA INTERNATIONAL Top Hair nabízí šampony, vlasové kůry, ustalovače, kysličníky a další řadu výrobků k použití jak v kadeřnickém salónu, tak i pro domácí potřebu

 

Informace o produktu

  • Značka: Matuschka
  • EAN: 4003779002509
  • Další vlastnosti: Objem 250 ml. Styling Pro fixaci vlasu.  . . . . . . . . .
Matuschka Form Festiger 250ml - Tekuté tvarovací tužidlo
Matuschka Form Festiger 250ml – Tekuté tvarovací tužidlo
290