MÁDARA Šampon pro suché a poškozené vlasy (Nourish And Repair Shampoo) 250 ml

303 

MÁDARA Šampon pro suché a poškozené vlasy (Nourish And Repair Shampoo) 250 ml od značky s dlouholetou tradicí MÁDARA je právě teď u nás za super cenu. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost. MÁDARA Šampon pro suché a poškozené vlasy (Nourish And Repair Shampoo) 250 ml stojí ted u nás 303 Kč.

Katalogové číslo: 4751009821443 Kategorie: , , Štítek:

Popis

MÁDARA Šampon pro suché a poškozené vlasy (Nourish And Repair Shampoo) 250 ml od známého dodavatele MÁDARA . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Zařaďte se ke spokojeným zákazníkům.

Tento regenerační šampon vlasy intenzivně vyživuje, regeneruje a zbavuje nečistot, takže pak budou hedvábně jemné a zářivé. Tento posilující přípravek obsahuje výtažky z listů severské kopřivy a kdoulí a přináší hydrataci, která vlasy zjemní. Dodá také vláhu suchým, lámavým a mdlým vlasům. Vaše kadeře se také budou lépe rozčesávat. Tento šampon je zabalen v lahvi z materiálu 100% recyklovaného spotřebiteli, abychom snížili počet každoročně nově vyrobených plastových lahví.

 

Informace o produktu

  • Značka: MÁDARA
  • EAN: 4751009821443
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”250 ml”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy poškozené, vlasy suché”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní, Eko, Vegan”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Tekutý”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro lesk, Pro hydrataci, Regenerační, Pro snadné rozčesávání, Vyživující”}}.  . . . . . . . . .
MÁDARA Šampon pro suché a poškozené vlasy (Nourish And Repair Shampoo) 250 ml
MÁDARA Šampon pro suché a poškozené vlasy (Nourish And Repair Shampoo) 250 ml
303