MÁDARA Maska na suché a poškozené vlasy Feed (Repair & Dry Rescue Hair Mask) 180 ml

503 

MÁDARA Maska na suché a poškozené vlasy Feed (Repair & Dry Rescue Hair Mask) 180 ml od dodavatele s dlouholetou historií MÁDARA je k dostátní teď u nás za super cenu. Nakupem online ušetříte nejen váš čas, ale i peníze. MÁDARA Maska na suché a poškozené vlasy Feed (Repair & Dry Rescue Hair Mask) 180 ml za výhodnou cenu 503 Kč.

Katalogové číslo: 4751009820729 Kategorie: , Štítek:

Popis

MÁDARA Maska na suché a poškozené vlasy Feed (Repair & Dry Rescue Hair Mask) 180 ml od skvělé a známé značky MÁDARA je k dostání levně a pohodlně online. Už dále nemusíte hledat, zboží je opravdu kvalitní a za dobrou cenu.

Dopřejte si vysněné vlasy díky této hloubkově restrukturalizační masce na houbové bázi, která vlasy vyživuje, zabraňuje jejich poškození a uchovává jejich barvu. Výsledkem jsou hedvábně hladké a výrazně lesklé vlasy. Obsahuje jedinečné výtažky ze severských hub lišek, ošetřující přírodní oleje, fosfolipidy zvyšující lesk a mikrokeratin. Výsledkem jsou lesklejší vlasy, měkčí na dotek. Posiluje tukovou vrstvu a zvyšuje ochranu před mechanickým poškozením a působením tepla.

 

Informace o produktu

  • Značka: MÁDARA
  • EAN: 4751009820729
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy barvené, vlasy poškozené, vlasy suché”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní, Eko, Vegan”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro lesk, Regenerační, Vyživující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Masky”}}.  . . . . . . . . .
MÁDARA Maska na suché a poškozené vlasy Feed (Repair & Dry Rescue Hair Mask) 180 ml
MÁDARA Maska na suché a poškozené vlasy Feed (Repair & Dry Rescue Hair Mask) 180 ml
503