MÁDARA Kondicionér pro suché a barvené vlasy (Colour And Shine Conditioner) 200 ml

303 

MÁDARA Kondicionér pro suché a barvené vlasy (Colour And Shine Conditioner) 200 ml od společnosti s předním postavením na trhu MÁDARA – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Nakupujte chytře, výhodně a bezpečně online. MÁDARA Kondicionér pro suché a barvené vlasy (Colour And Shine Conditioner) 200 ml – nyní pořídíte od 303 Kč.

Katalogové číslo: 4751009821474 Kategorie: , Štítek:

Popis

MÁDARA Kondicionér pro suché a barvené vlasy (Colour And Shine Conditioner) 200 ml od známé kvalitní značky MÁDARA lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Nakupte si na našem e-shopu za skvělé ceny.

Tento kondicionér chránící barvené vlasy je hluboce vyživuje a chrání. Zároveň vlnité vlasy vyrovnává, takže jsou potom hedvábně jemné a dají se snadno česat. Obsahuje výtažky ze severských lněných semínek, kaštanu a jitrocele. Pomáhá bojovat proti blednutí barvy a dodává vlasům přirozený lesk. Tento kondicionér dostanete v lahvi z materiálu ze 60 % recyklovaného spotřebiteli, abychom snížili počet každoročně nově vyrobených plastových obalů.

 

Informace o produktu

  • Značka: MÁDARA
  • EAN: 4751009821474
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”200 ml”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy barvené, vlasy suché”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní, Eko, Vegan”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro lesk, Pro snadné rozčesávání, Vyživující”}}.  . . . . . . . . .
MÁDARA Kondicionér pro suché a barvené vlasy (Colour And Shine Conditioner) 200 ml
MÁDARA Kondicionér pro suché a barvené vlasy (Colour And Shine Conditioner) 200 ml
303