MÁDARA Kondicionér pro objem a růst vlasů (Grow Volume Conditioner) 175 ml

399 

MÁDARA Kondicionér pro objem a růst vlasů (Grow Volume Conditioner) 175 ml od této značky MÁDARA je nyní k dostání výhodně za super cenu. Udělejte si radost nákupem u nás online. MÁDARA Kondicionér pro objem a růst vlasů (Grow Volume Conditioner) 175 ml – nyní pořídíte za super cenu 399 Kč.

Katalogové číslo: 4751009820705 Kategorie: , Štítek:

Popis

MÁDARA Kondicionér pro objem a růst vlasů (Grow Volume Conditioner) 175 ml od kvalitního výrobce MÁDARA je k sehnání u nás za skvělou cenu. Nakupte si kvalitní produtky online a ušetřete tak váš čas.

Nechte si narůst delší a pevnější vlasy díky tomuto hydratačnímu kondicionéru, který je obalí hydrofobní vrstvou. Vyrovnává a rozmotává zacuchané vlasy. Posiluje vlnité kadeře a dodává jim hedvábně hladký vzhled bez zatížení. Toto jedinečné složení s fosfolipidy a liškami vlasům dodává lesk a zabraňuje třepení konečků. Drží pod kontrolou neposlušné kudrlinky. Zlepšuje odolnost vůči škodlivým mechanickým a vnějším vlivům. Tato tuba je vyrobená z plastů s rostlinným základem.

 

Informace o produktu

  • Značka: MÁDARA
  • EAN: 4751009820705
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”175 ml”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy normální, vlasy suché, vlasy vlnité a trvalené, vlasy krepaté, silné”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní, Eko, Vegan”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro růst, Pro lesk, Pro hydrataci, Pro objem, Pro roztřepené konečky, Pro snadné rozčesávání”}}.  . . . . . . . . .
MÁDARA Kondicionér pro objem a růst vlasů (Grow Volume Conditioner) 175 ml
MÁDARA Kondicionér pro objem a růst vlasů (Grow Volume Conditioner) 175 ml
399