Macadamia Uhlazující šampon pro všechny typy vlasů (Smoothing Shampoo) 1000 ml

752 

Macadamia Uhlazující šampon pro všechny typy vlasů (Smoothing Shampoo) 1000 ml od spolehlivého výrobce Macadamia je u nás za bezkonkurenční cenu. Udělejte si radost nákupem online a neřešte fronty v obchodě. Macadamia Uhlazující šampon pro všechny typy vlasů (Smoothing Shampoo) 1000 ml výhodně za skvělou cenu 752 Kč.

Katalogové číslo: 815857016285 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Macadamia Uhlazující šampon pro všechny typy vlasů (Smoothing Shampoo) 1000 ml od dodavatele se skvělou pověstí Macadamia je u nás k dostání za skvělou cenu. Nakupte si tento produkt na našem e-shopu za super ceny.

Šampon, který důkladně myje vlasy, zbaví je veškerých nečistot a čistí i pokožku hlavy. Navrací přirozenou krásu, lesk a vitalitu. Pečující složení zajistí hloubkovou hydrataci, výživu a regeneraci. Zkrotí i krepaté a nepoddajné vlasy.

 

Informace o produktu

  • Značka: Macadamia
  • EAN: 815857016285
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”1000 ml”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy normální, vlasy krepaté, silné”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Tekutý”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci, Regenerační, Vyživující”}}.  . . . . . . . . .
Macadamia Uhlazující šampon pro všechny typy vlasů (Smoothing Shampoo) 300 ml
Macadamia Uhlazující šampon pro všechny typy vlasů (Smoothing Shampoo) 1000 ml
752