Macadamia Uhlazující kondicionér pro všechny typy vlasů (Smoothing Conditioner) 1000 ml

737 

Macadamia Uhlazující kondicionér pro všechny typy vlasů (Smoothing Conditioner) 1000 ml od této značky Macadamia je k dostání teď opravdu levně. V eshopu pořídíte opravdu kvalitu za rozumné peníze. Macadamia Uhlazující kondicionér pro všechny typy vlasů (Smoothing Conditioner) 1000 ml v současnosti za 737 Kč.

Katalogové číslo: 815857016292 Kategorie: , Štítek:

Popis

Macadamia Uhlazující kondicionér pro všechny typy vlasů (Smoothing Conditioner) 1000 ml od přední značky Macadamia je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Nákupem tohoto produktu rozhodně ušetříte. Čas i peníze.

Kondicionér zajistí snadné rozčesávání všech typů vlasů. Potřebná výživa, chráněné a odolné vlasy budou výsledkem používání tohoto kondicionéru. Pomáhá snížit statickou elektřinu, dodává lesk a zdravý vzhled.

 

Informace o produktu

  • Značka: Macadamia
  • EAN: 815857016292
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”1000 ml”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy normální”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro lesk, Pro hydrataci, Pro snadné rozčesávání, Vyživující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Balzámy”}}.  . . . . . . . . .
Macadamia Uhlazující kondicionér pro všechny typy vlasů (Smoothing Conditioner) 300 ml
Macadamia Uhlazující kondicionér pro všechny typy vlasů (Smoothing Conditioner) 1000 ml
737