Macadamia Maska pro suché a poškozené vlasy (Deep Repair Masque) 470 ml

597 

Macadamia Maska pro suché a poškozené vlasy (Deep Repair Masque) 470 ml od spolehlivého výrobce Macadamia lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Nečekejte dlouho, zboží se u nás moc neohřeje. Macadamia Maska pro suché a poškozené vlasy (Deep Repair Masque) 470 ml – nakoupíte u nás nyní za 597 Kč.

Katalogové číslo: 851325002053 Kategorie: , Štítek:

Popis

Macadamia Maska pro suché a poškozené vlasy (Deep Repair Masque) 470 ml od tohoto skvělého výrobce Macadamia lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Pořiďte si tento produkt bezpečně online.

Regenerační maska pro suché a poškozené vlasy s pečujícím složením oživuje vlasy, navrací jim ztracený lesk a vitalitu a intenzivně je hydratuje. Zvyšuje elasticitu vlasových vlákem, čímž předchází lámavosti vlasů. Zanechá vlasy krásně lesklé, hebké a zdravé.

 

Informace o produktu

  • Značka: Macadamia
  • EAN: 851325002053
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”470 ml”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy poškozené, vlasy suché”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro lesk, Pro hydrataci, Regenerační, Pro snadné rozčesávání, Vyživující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Masky”}}.  . . . . . . . . .
Macadamia Maska pro suché a poškozené vlasy (Deep Repair Masque) 236 ml
Macadamia Maska pro suché a poškozené vlasy (Deep Repair Masque) 470 ml
597