Lovien Multi Use Professional Oil 250ml – Ochraný olej

270 

Lovien Multi Use Professional Oil 250ml – Ochraný olej od společnosti s předním postavením na trhu Lovien je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Udělejte si radost nákupem u nás online. Lovien Multi Use Professional Oil 250ml – Ochraný olej aktuálně za 270 Kč.

Katalogové číslo: 8025971003937 Kategorie: , Štítek:

Popis

Lovien Multi Use Professional Oil 250ml – Ochraný olej od kvalitního výrobce Lovien je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Udělejte si radost nákupem tohoto produktu u nás online.

Přípravek je obohacený o přírodní oleje a je tak multifunkčním pro použití na vlasy křehké a narušené.Použití: pro ochranu před decolorací nebo zesvětlením: aplikujte do suchých vlasů po celé jejich délce. Na místa velkého narušení ho aplikujte více. Následně přistupte k odbarvení nebo dekoloraci. pro zachování hydratace: do misky s připravenou melírovací směsí nebo barvou přimíchejte kávovou lžičku přípravku. pro rekonstrukci narušenéch vlasů: vmasírujte menší množtsví produktu do vlhkých vlasů a zahřejte chvíli fénem či sušákem. Následně vlasy umyjte normálním způsobem. Lovien Essential Lovien Essential byl zrozen, aby uspokojil nejnáročnější klienty. Neustálý výzkum firmy Lovien Essential, který se snaží o vytváření nových vzorců a formulí, méně škodlivých jak jen je to možné jak pro lidi, tak i i životní prostředí. S dlouhotrvajícími zkušenostmi z více než 40 let v kosmetickém průmyslu přináší produkty, které jsou ceněné pro mnoho kritérií nezbytných při profesionální praci.

 

Informace o produktu

  • Značka: Lovien
  • EAN: 8025971003937
  • Další vlastnosti: Objem 250 ml. Typ vlasů Poškozený vlas.  . . . . . . . . .
Lovien Multi Use Professional Oil 250ml - Ochraný olej
Lovien Multi Use Professional Oil 250ml – Ochraný olej
270